Formularz zamówienia
Poniżej masz do wyboru dwa formularze zamówienia i jeden kontaktowy, w zależności od tego, jaką usługą jesteś zainteresowany. Im więcej poznamy szczegółów dotyczących zlecenia tym lepszą ofertę będziemy mogli złożyć. Jeśli masz trudności w określeniu poszczególnych parametrów lub jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Prócz niżej wymienionych usług zajmujemy się także magazynowaniem, i konfekcjonowaniem towarów. Obecnie w ramach promocji zniesiono limit kilometrów na wynajem krajowy. W naszym portfolio znajduje się już wielu zadowolonych klientów, dołącz do nich.
Formularz zamówienia

Powiedz nam czego potrzebujesz, korzystając z prostego formularza, a my pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru pojazdu. Dzięki tym kilku informacjom, możemy lepiej sprostać Twoim oczekiwaniom.

Pomoc

W przypadku pytań lub wątpliwości pozostajemy w pełnej dyspozycji. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Od poniedziałku do piątku zapraszamy także do naszego biura w Tarnowie.

Formularz wynajmu samochodu
Nasz głównym profilem działalności jest wypożyczalnia samochodów dostawczych typu bus oraz kontener.Aby wynająć auto wystarczy prawo jazdy kategorii B. Oferujemy także możliwość wynajęcia samochodu z kierowcą. Pojazdy spełniają wszelkie normy techniczne, są regularnie serwisowane i zawsze gotowe do trasy. Zapraszamy do wypełnienia formularza,a także zapoznania się z regulaminem usługi.